DENİZ TİCARETİ HUKUKU
DENİZ TİCARETİ HUKUKU

Deniz hukuku ve denizcilikle ilgili davalarda ve temyiz süreçlerinde müşterilerimizi temsil ediyoruz. Uzman ekibimiz, uluslararası ticaret veya kıyı ticareti alanında denizcilik sigortası, sorumluluk talepleri ve diğer ulaştırma konularında hukuki çözümler sunarak hizmet vermektedir. Deniz taşımacılığı yapan şirketlerin talepleriyle ilgili olarak hem davacı hem de davalı tarafta yer alıyoruz.

Liman özelleştirmeleri ve liman yönetimiyle ilgili imtiyazlarda geniş bir müşteri portföyüne hukuki danışmanlık hizmeti sunuyoruz. Denizcilik faaliyetleri sırasında ortaya çıkan her türlü hukuki sorun ve süreçte müşterilerimize destek sunuyoruz. Sahip olduğumuz geniş deneyim sayesinde risk yönetimi faaliyetlerini de planlayarak olası sorumlulukları en aza indiriyoruz.

 

Deniz Ticareti avukatlarımızın deniz ticaret hukuku alanındaki bazı faaliyetleri aşağıdadır:

1)    Gemi Kazaları & Kurtarma

2)    Taşımacılık Sözleşmeleri - Konşimento

3)    Gemi Enkazı Kaldırma & Kurtarma

4)    Navlun Mukaveleleri

5)    Deniz Sigortaları (Deniz sigorta taleplerinde anlaşmazlıkların yönetimi, Deniz sigorta hukukunun prensipleri, deniz sigortaları, P&I kulüpleri, denizcilikte sigorta talepleri, kuru yük ve tanker yükü sigorta talepleri, tarafların sorumluluklarına ilişkin uyuşmazlıklar)

Danışmanlık Talep Et!

Bizden aşağıdaki form aracılığıyla 7/24 danışmanlık talep edebilirsiniz!

İletişim

Evliya Çelebi Mh. Koşar Sk. No:2 K:4 Dr:12 Tuzla/İSTANBUL

0216 392 94 08

0534 570 98 41