DAVA VE UYUŞMAZLIK ÇÖZÜMÜ
DAVA VE UYUŞMAZLIK ÇÖZÜMÜ

Özen & Özen Hukuk Bürosu, ulusal ve uluslararası düzeyde her türlü yargılama ve tahkim sürecini başarıyla yönetme konusunda geniş bir deneyime sahiptir. Dava Tahkim ve Uyuşmazlık Çözümü alanında, ticari sözleşmelerden kaynaklanan ihtilaflardan başlayarak yabancı tahkim kararlarının Türkiye'de uygulanmasına kadar geniş bir yelpazede hukuki hizmetler sunmaktayız.

Ofisimiz, dava takibi, tahkim ve uyuşmazlık çözümü konularında faaliyet göstermekle birlikte, anlaşma yoluyla çözülebilecek dava ve olaylar için etkili çözümler sunma konusunda da uzmanlaşmıştır. Dünya genelinde işbirliği yaptığımız hukuk büroları ve uluslararası meslek örgütü üyelikleri sayesinde birçok sulh anlaşmasını mümkün kılmış ve tahkim davalarını başarıyla çözüme kavuşturmuş bulunmaktayız.

Özen & Özen Hukuk Bürosu olarak müvekkillerimize sadece hukuki destek sağlamakla kalmayıp aynı zamanda çeşitli hukuki konularda danışmanlık, sözleşme hazırlığı, dava açma ve savunma, arabuluculuk gibi hizmetler sunarak onların ihtiyaçlarına uygun çözümler üretmekteyiz. Hukuki süreçlerdeki başarılarımızı müvekkillerimizin haklarını koruma ve adaletin sağlanması amacıyla sürdürmekteyiz.

 

Danışmanlık Talep Et!

Bizden aşağıdaki form aracılığıyla 7/24 danışmanlık talep edebilirsiniz!

İletişim

Evliya Çelebi Mh. Koşar Sk. No:2 K:4 Dr:12 Tuzla/İSTANBUL

0216 392 94 08

0534 570 98 41